نحوه چیدمان اثاثیه منزل در باربری چیتگر

نحوه چیدمان اثاثیه منزل در باربری چیتگر
نحوه چیدمان اثاثیه منزل در باربری چیتگر تعیین محل وسایل و مبلمان منزل یکی از مرغوب کننده ترین و مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون منزل است. به خصوص اگر فضای کوچکی در اختیار داشته باشیم، باید برای چیدن وسایل بیش از پیش ظرافت به خرج دهیم.
سه موقعیت زیر از جمله حالتهای معمول در منازل هستند که میتوان تعدادی از اصول اولیه دکوراسیون را بر اساس آنها شرح داد.

نحوه چیدمان اثاثیه منزل در باربری چیتگردر اتاق نشیمین :
هنگامی که لوازم اتاق نشیمن را میچینید، یک روش ساده انتخاب مرکز توجه یا نقطه تمرکز برای اتاق است. این نقطه، در واقع مرکز ثقل اتاق است و وسایل باید درست در مقابل این قطعه مهم چیده شوند. به این ترتیب شما باید مراحل زیر را طی کنید.
۱-باربری چیتگر نقطه تمرکز را انتخاب میکند. شومینه، پنجره های بزرگ یا میز تلویزیون و چیدمان وسایل و مبلمان را در اطراف آن انجام دهید. این نقطه تمرکز باید به دیوار تکیه داشته باشد و مبلمان دور از دیوارها چیده شوند تا فضایی خودمانی و گرم ایجاد شود.
۲- درچیدمان اثاثیه در باربری چیتگرصندلیها و مبلها را بیش از حد از یکدیگر دور نیستند تا مهمانان شما بتوانند به راحتی با یکدیگر صحبت کنند.
۳- درچیدمان اثاثیه در باربری چیتگرمحل میز را طوری انتخاب میکنند که در دسترس تمام نشستگان باشد. در صورت امکان در نزدیکی هر مجموعه مبل، یک چراغ پایه دار یا آویز بلند قرار دهید(نحوه چیدمان اثاثیه منزل در باربری چیتگر)
نحوه چیدمان اثاثیه منزل در باربری چیتگراتاقهای چند منظوره:
چیدن وسایل  در اتاقهای بزرگ یا ناهارخوری و نشیمنهای یکسره در آپارتمانهای امروزی کار نسبتا مشکلی است. زیرا نه تنها باید بدانیم از کجا شروع کنیم، بلکه باید کاربردهای مختلفی را در یک چهارچوب واحد بگنجانیم ولی باربری چیتگر این کار را به خوبی انجام میدهد
۱- شما در یک اتاق چند منظوره باید برای هر بخش از فضا، یک ویژگی غالب در نظر بگیرید. برای مثال بخش غذاخوری را بر روی یک ویترین یا قفسه ظروف زیبا و بخش نشیمن را بر روی میز تلویزیون متمرکز کنید. در صورت امکان این دو بخش را در نقطه مقابل هم قرار دهید تا وزن ترکیب بندی اتاق متعادل بماند.(نحوه چیدمان اثاثیه منزل در باربری چیتگر)
۲- با قرار دادن ماهرانه مبلمان باربری چیتگر، دیواری طبیعی میان دو بخش اتاق ایجاد کنید. با قرار دادن کاناپه یا یک جفت صندلی به طوری که پشت به محل غذا خوری باشد یا قرار دادن یک پاراوان میتوانید دو بخش اتاق را از یکدیگر جدا کنید.(نحوه چیدمان اثاثیه منزل در باربری چیتگر)

Write a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *